امروز

چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۱:۲۳ قبل از ظهر

سایز متن   /

روابط عمومی ها در ارتقای سطح سواد سلامت جامعه از جایگاه والایی برخوردار هستند .

به گزارش ” وب دای خراسان شمالی” معاون بهداشتی دانشگاه در نشست کارشناسان روابط عمومی های زیر مجموعه معاونت بهداشتی که با حضور مدیر روابط عمومی و امور بین الملل ، معاونین روابط عمومی ، روئسا ،مدیران و مسئولین روابط عمومی شبکه ها و مراکز بهداشتی برگزار شد ، بیان کرد : مردم از تنوع و حجم خدماتی که در سیستم دانشگاه ارائه می شود اطلاع ندارند و اطلاع رسانی درست یکی از وظایف روابط عمومی ها است که باید صورت پذیرد.

سید احمد هاشمی با اشاره به اینکه با اجرای طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت ،زیر ساختهای این حوزه به خوبی توسعه یافته است تصریح کرد : روابط عمومی ها باید مردم را از نوع خدمات و تنوع خدماتی که ارائه می شود آگاه کنند و درخواست مردم را به موقع به مدیران اطلاع دهند .

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه نیز در این نشست بیان کرد : معاونت بهداشتی یکی از حساس ترین و پر خبرترین حوزه های دانشگاه است و اطلاع رسانی صحیح مستلزم احیای جایگاه روابط عمومی های زیر مجموعه این معاونت و انسجام آنان است.

پیمان فیضی تصریح کرد : روابط عمومی ها می توانند با تولید محتوا و آگاه سازی مردم از خدماتی که در مراکز بهداشتی و شبکه ها ارایه می شود سطح سواد سلامت جامعه را افزایش دهند.

پور خیاط معاون وب سایت روابط عمومی دانشگاه نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت ایجاد ساختاری یکپارچه در حوزه روابط عمومی ها اظهار کرد : مطابق رویکرد نوین ؛روابط عمومی دانشگاه به دنبال ارتقای سطح سواد رسانه ای روابط عمومی ها است تا با تولید و تحلیل محتوا ، افکارسنجی و مدیریت وقایع ،خدمات ارزشمند دانشگاه را در جامعه برجسته نمایند.

بر پایه این گزارش در این نشست مشکلات موجود در حوزه روابط عمومی های واحدهای تابعه معاونت بهداشتی دانشگاه بررسی شد و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی